- TERMINY: Zakończyło się 25.04.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Narodowe Forum Muzyki (NFM) Wrocław
- BILETY: Wstęp biletowany
materiały organizatora
FILTRUJ
Zapraszamy na cykl przygotowany z myślą o posiadaczkach i posiadaczach abonamentów symfonicznych. Tym razem organizowane jest spotkanie ze śpiewakiem Michaelem Nagyem.
Podczas spotkań z artystami i organizatorami koncertów NFM Filharmonii Wrocławskiej będziemy rozmawiać o ich pracy, o powstawaniu muzyki i jej wpływie na ludzkie życie, wywoływanych przez nią emocjach, o procesie kształcenia i o zainteresowaniach pozamuzycznych. Uchylimy kulisy życia prywatnego gości i odpowiemy na pytania słuchaczy.
Spotkania poprowadzi Agnieszka Ostapowicz / Dorota Żak.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Park Generała Andersa
Hala IASE
HotSpot Beach Bar
Skwer Wrocławianek
Synagoga pod Białym Bocianem
Odra Centrum
Miasto Wrocław
Dom Handlowy Renoma
Centrum Kultury Agora
Barbara
Kąpielisko Staw Królewiecki
Park Lesława Węgrzynowskiego