- TERMINY: Niedziela 19.07 o 17:00
- Miejsce: Otwarta Przestrzeń Kultury
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Prelekcja „Baobaby, lemury i ja” to opowieść o samotnej podróży po Madagaskarze - wyspie pełnej kontrastów, niezwykłej przyrody i wyjątkowego klimatu. Uczestnicy zostaną zabrani w podróż przez Czerwoną Wyspę: od majestatycznej Alei Baobabów, przez spektakularne góry Tsingy, aż po tajemnicze jezioro Tritriva. W trakcie spotkania pojawią się historie z parków narodowych, bliskich spotkań z lemurami oraz codzienności mieszkańców Madagaskaru.
Nie zabraknie też praktycznych wskazówek:
To spotkanie dla wszystkich, którzy marzą o podróżach daleko od utartych szlaków i chcą usłyszeć, jak wygląda świat widziany z perspektywy samotnej podróżniczki Małgorzaty Tyl.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Dom Handlowy Renoma
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
Park Lesława Węgrzynowskiego
Miasto Wrocław
Hala IASE
Synagoga pod Białym Bocianem
HotSpot Beach Bar
Park Generała Andersa
Odra Centrum
Kąpielisko Staw Królewiecki
ZOO Wrocław